Anita Diamant

"Kdykoli a jakkoli porodíš, tvoje zkušenost ovlivní tvoje emoce, tvoji mysl, tvé tělo a tvou duši na zbytek tvého života."

Ina May Gaskin

Kdo jsem?

me_2

Jmenuji se Magdaléna Ezrová (* 1985) a jako registrovaná porodní asistentka pracuji od roku 2010.

Již v prvním ročníku vysoké školy jsem začala navštěvovat kurz pro porodní asistentky v Porodním domě U Čápa a tak jsem měla to štěstí, že ještě dřív než jsem získala informace o porodu od lékařů, dostávala jsem je od porodní asistentky. To ovlivnilo celý můj další pohled na těhotenství, porod i ženu jako takovou. Největší školou pro mě pak byla spolupráce s porodními asistentkami z Vrchlabí, kde jsem tři roky pracovala. Učily mě nejen ony, ale především ženy, kterým jsem měla to štěstí být u porodu. Další velkou a zatím poslední školou pro mě pak bylo mé vlastní těhotenství a porod.

Věřím ve vnitřní sílu ženy. A těhotenství a porod je právě to období, kdy se tato často skrytá síla může projevit naplno. Mým cílem je podpořit ženy v tom, aby tuto svou vnitřní sílu poznaly a rozvíjely.

Profesní profil: Od 1. 7. 2015 pracuji jako soukromá porodní asistentka s oprávněním k poskytování zdravotních služeb v domácím prostředí klienta a k návštěvní službě. Od května 2015 jsem poradkyní při kojení v rámci Mamila o. z. (www.mamila.sk)
Jsem členkou Unie porodních asistentek (www.unipa.cz)